Będąc sprzedawcą i prowadząc własną działalność zapewne szukasz wszelkich możliwych źródeł sprzedaży. Świetnym sposobem na dotarcie do nowych klientów jest wystawianie swoich produktów na portalach takich jak allegro czy nawet ebay. Ale czy jest to dobry pomysł?

Za i przeciw

Platformy sprzedażowe mogą przynieść przedsiębiorcy duży zysk, ale nie muszą. Przy prowadzeniu dużej liczby sprzedaży pomysł może być bardzo zyskowny i w krótkiej perspektywie czasu się opłacić. Nalezy jednak pamiętać, że od sprzedaży pobierane są płatności i w przypadku gdy nie jest ich dużo, mogą okazać się zbyt duże, by być opłacalne.

Program zintegrowany z allegro

Jeśli zdecydujesz się sprzedawać z allegro lub innymi platformami do prowadzenia sprzedaży online, warto znaleźć narzędzie, które będzie pomagało w prowadzeniu sprzedaży, a więc będzie zintegrowane z programem, w którym prowadzisz sprzedaż. Prowadząc sprzedaż różnymi kanałami, program do prowadzenia magazynu za darmo ułatwi sprawę, ponieważ rozliczasz je w jednym miejscu. Do tego pomocną funkcją jest automatyczne generowanie paragonów i rozliczania płatności i wiele więcej. Nie czekaj i sprawdź!