Najważniejszą funkcją programu do fakturowania online jest oczywiście generowanie dokumentów sprzedaży, ale to nie wszystko co może zaoferować program do fakturowania za darmo, niektóre z nich posiadają dodatkową funkcję do prowadzenia magazynu w cenie.

System magazynowy w cenie programu do fakturowania

System magazynowy to ułatwienie w pracy przedsiębiorców, którzy sprzedają swoje produkty wysyłając je bezpośrednio z magazynu. Program magazynowy, oferowany w ramach pakietu z programem do fakturowania na rok za darmo, to funkcjonalne i kompleksowe narzędzie do zarządzania gospodarką magazynową. Jest usprawnieniem w funkcjonowaniu przedsiębiorstw, dzięki wielu funkcjom, takim jak: CRM - panelowi komunikacji z klientem, który dzięki automatycznej integracji z GUS aktualizuje kontakty z klientami oraz opcji szybkich płatności - umożliwiających natychmiastowe transakcje 

Program do fakturowania - z magazynem czy bez?

Wiele programów do fakturowania dostępnych online nie posiada dodatkowych funkcji oprócz wystawiania faktur. Decydując się na konkretne rozwiązanie warto postawić na wielofunkcyjną opcję, która nie będzie Cię ograniczać, a zaoszczędzi czas wyręczając Cię w obowiązkach.